Ostatni tydzień grudnia dla jednym jest czasem wytężonego wysiłku, ponieważ jest zakończenie starego roku, inni z kolei mogą sobie wziąć kilka dni urlopu, i przy dobrym układzie kalendarza mogą mieć nawet dwa tygodnie wolnego. Większość osób spędza te święta tradycyjnie, w gronie najbliższej rodziny przy wigilijnym stole. Jednak coraz częściej można zauważyć trend na świąteczne wyjazdy, zwłaszcza góry Bieszczady się cieszą ogromną popularnością o tej porze roku- http://www.swieta-w-gorach.pl

W coraz większej ilości pensjonatów są w ofercie pakiety świąteczne, pobyt może wtedy trwać od wigilii aż pierwszego stycznia. I jak okazuje się coraz częściej, na tak zorganizowane święta w górach jest coraz większa liczba chętnych. Niektóre osoby po kilkunastu miesiącach biegania, wytężonej pracy i mnóstwa codziennych obowiązków na samą myśl o trzydniowych porządkach przestają mieć chęci na świętowanie. Dla takich osób dużo bardziej przyjemne może być udanie się z całą rodziną na kilka dni i rzeczywiście odpoczęcie we wspólnym gronie, niż spędzanie tego czasu na porządkach czy gotowaniu w kuchni, co w wielu przypadkach kończy się popsutą atmosferą i kłótniami.

Lecz Bieszczady są doskonałym miejscem nie tylko na święta czy nowy rok – można w nie jechać w zasadzie każdą porą roku, i za każdym razem coś interesującego mogą zaproponować (dowiedz się więcej w tym temacie- http://swieta-w-gorach.pl). W większości górskich miejscowości wypoczynkowych dostępna jest bogata, całosezonowa oferta noclegów o zróżnicowanym standardzie i cenach.

Dla tych, którzy chcą spędzić romantyczny weekend we dwoje sporo mogą zaoferować eleganckie i nowoczesne hotele czy pensjonaty. Szkolne wycieczki będą bardziej zainteresowane domami wczasowymi, a poza tym będzie dostępnych bardzo dużo prywatnych pokoi na rodzinny nocleg. Zima w Bieszczadach to oczywiście śnieżne szaleństwo, na narciarzy czekają dziesiątki stoków i kilometry tras o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Z kolei wiosna, lato i jesień to czas górskich wycieczek, właśnie wtedy na szlakach można spotkać bardzo dużą liczbę turystów z całej Polski.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.